ŞEHİR SEÇİNİZ
GİRİŞ YAP / KAYIT OL
Kapat
Kapat
Kapat

Gizlilik Politikası

www.nakliyedefteri.net adı altında yayın yapmakta olan web sitesi (kısaca Nakliye Defteri olarak anılacaktır) Tüm telif ve diğer hakları saklı tutulmaktadır. Yasal ve adli merciler’de yetkili şirket anılacaktır.

Nakliye Defteri’nin kullanıcıların kişisel bilgilerini tutmaktaki amacı sadece www.nakliyedefteri.net ‘de tanımlanmış olan kendi faaliyetlerini gerçekleştirmekten ibarettir.

Nakliye Defteri, kullanıcıların www.nakliyedefteri.net sitesi üzerinden ilettikleri kişisel bilgilerini, gizlilik politikası ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında, üçüncü kişilere açıklamayacaktır. Kişisel bilgiler, ad soyadı, adresi, telefon numarası, e-posta adresi gibi kullanıcıyı tanımlamaya yönelik her türlü diğer bilgiyi kapsamakta olup kısaca Gizli Bilgiler olarak anılacaktır.

Nakliye Defteri, işbu Gizlilik Politikası ve Kullanıcı Sözleşmesinde tanımlı olan haller haricinde kişisel bilgileri herhangi bir üçüncü kişi veya kurumalara açıklamayacaktır. Nakliye Defteri, kişisel bilgileri kendi içinde müşteri profilini belirlemek ve istatistiksel çalışmalar yapmak amacıyla kullanabilecektir.

Nakliye Defteri, kişisel bilgileri gizli tutmaya azami özeni göstermeyi, gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilgilerin tamamen veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü kişilere açıklanmasını önlemek için gerekli tüm tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir.

Nakliye Defteri, işbu Gizlilik Politikası hükümlerini, dilediği zaman www.nakliyedefteri.net sitesinde yayınlamak suretiyle tek taraflı olarak değiştirebilir. Nakliye Defteri’nin değişiklik yaptığı Gizlilik Politikası hükümleri www.nakliyedefteri.net sitesinde yayınlandığı tarihte yürürlüğe girer.

Sitemiz'de şuan'da 66 online ziyaretçi, 123 firma , 39 üye , 74 talep ve toplam 116397 defter bulunmaktadır. Sitemizi bugün 222 dün 408 toplam 154369 kişi ziyaret etmiştir.
Copyright 2014 2016 © Türkiye'nin Nakliyat Platform Sitesi ve Nakliye Defteri Çimpaş & Çimentaş Nakliyat İştirakıdır. Telif Hakları Saklıdır.
Nakliye Defteri | Evden Eve Nakliyat | Nakliyat Platformu | Nakliyat | Sitemap | Robots | Humans
instagram takipci hilesi instagram begeni hilesi