ŞEHİR SEÇİNİZ
GİRİŞ YAP / KAYIT OL
Kapat
Kapat
Kapat

Hakkımızda

Günümüzde sürekli olarak gelişmekte olan Nakliyat ve Taşımacılık sektörü ile birlikte her alanda yeni sektörsel girişimcilerin oluşması ve bu sektör içerisinde bir çok firmanın iş yapmaya başlaması nedeni ile Türkiye’nin en iyi sektörlerinden olan karayolu taşımacılığı firmalarının özellikle son bir kaç yıl içerisinde insanlara en iyi hizmeti sağlamak amacı ile bütünleşen projeler evden eve nakliyat firmalarının her geçen gün artması ve bir çok tüzel kişi ve kişiler nakliyat firması olarak sizlere “en iyi olan, en doğru seçim, en uygun fiyat” stabiline uygun olup ve bu şekilde kusursuz hizmet sağlayan firmaları araştırıp ve firmalar hakkında detaylı bilgi edinerek uygun gördüğümüz firmaları Nakliye Defteri topluluğumuz içerisine dahil ettik.

Bu oluşturmuş olduğumuz havuz içerisinde sizlere nakliyat fiyatları ve en önemlisi en doğru taşımacılık hizmeti sunan firmalardan önemli hususları taşıyan sigortalı taşımacılık hizmetini veren firmalara kadar tüm detaylı bilgi aktarımını sizlere doğru bir şekilde yansıtarak doğru bir seçim yapmanız için hizmet vermeye başladığımızı bilmenizi isteriz. Bu anlamda önemli bir rol oynuyor ve bu rolü en iyi şekilde sonuna kadar götüreceğimizi önemle hatırlatmak isteriz. Sizlere sunmuş olduğumuz bu konsept’de doğru bir karar vermeniz için öncelikle sitemiz üzerinde bulunan firmaların profil sayfalarında O firmalara ait olan önemli hususları dikkatlice incelemenizi rica ederiz.

Firmaların profil sayfalarında yer alan bazı özellikler şu şekilde görünmektedir. “K3 Belgeli Firma -Evden Eve Nakliyat – Sigortalı Nakliyat – Kurumsal Nakliyat – Şehirler Arası Nakliyat – Paketleme Hizmeti – Depolama Hizmeti – Ücretsiz Expertiz” Burada sizlere görünen bu notify alanı O firmanın sizlere ne gibi hizmetler verdiğini göstermekte olup dikkate alarak firmadan firma profilinin sağ kısmında yer alan Firma Fiyat Teklif Formu alanından talep formunu O firmaya ileterek belirtmiş olduğunuz kişisel bilgileriniz doğrultusunda O firmanın sizlere geri dönüş yapmasını sağlayabilirsiniz.

NAKLİYE DEFTERİ ÜYELİK

Nakliye Defteri olarak kurulduğumuz ilk günden itibaren siz Nakliyat ve Taşımacılık firmalarına yönelik olarak hazırlamış olduğumuz platform sitemiz üzerinde listelenmiş olan firmaların bilgilerini güncelleyecekleri bir üyelik sistemine sahip olması ve verilen hizmetlere dayalı olarak hizmet kategorilerine gerekli olan açıklamalı yazıların yazılarak müşterilere daha hızlı çözüm üretebilmesi için hazırlanan bir site olduğunu bilmenizi isteriz. Sitemiz üzerinde hiç bir şekilde ücret söz konusu olmamak ile beraber Türkiye’nin dört bir yanından firmaların ilanlarına yer verilen sitemizde üyelik ücretsizdir.

ALT YAPI VE SİSTEM

Daha hızlı bir sistem işleyişi için hazırlamış olduğumuz sistem omurgası alt yapımız CSS, HTML, PHP, MySQL, Java Script tarafından oluşturularak tamamen özgün bir şekilde kodlanmıştır. Sistemimizde SEO link yapısı özellikle kullanılmaktadır. Web sitemiz üzerinden girilen her içerik anlık olarak Google ve Yandex arama motorlarında anlık index alarak yayına girmektedir. Başlangıç aşaması için Betav1 olarak işleyen platform yapımız gün geçtikçe sürekli sistem işleyişini güncelleyecek ve daha hızlı çözümler üreterek sizlere kaliteli bir hizmet sunma yolunda ilerleyecektir.

Nakliye Defteri sahip olduğu bilgi birikimi, AR-GE alt yapısı, çözülecek sorunlara özgün bakış açısı ve sektördeki deneyimleri ile her koşula uygun inovatif çözümler üreterek birçok alanda proje, taahhüt ve müşavirlik hizmeti vermektedir. Profesyonel sistem yöneticilerimiz; sizlerin istek, görüş ve diğer taleplerine 7 gün 24 saat kesintisiz olarak yanıt vermektedir. Bizlere iletmek istediğiniz görüş ve önerilerinizi iletişim menüsü üzerinden taleplerinizi ve diğer görüş ve şikayetlerinizi kesintisiz olarak iletebilirsiniz. Bu talepleriniz tamamen müşteri gizliliği sebebi ile gizli kalacak ve 2. şahıslar ile asla paylaşılmayacak ve talep gönderen kullanıcı ve firma hiç bir şekilde ifşa edilmeyecektir.

Sitemiz'de şuan'da 100 online ziyaretçi, 123 firma , 39 üye , 74 talep ve toplam 116397 defter bulunmaktadır. Sitemizi bugün 215 dün 466 toplam 154716 kişi ziyaret etmiştir.
Copyright 2014 2016 © Türkiye'nin Nakliyat Platform Sitesi ve Nakliye Defteri Çimpaş & Çimentaş Nakliyat İştirakıdır. Telif Hakları Saklıdır.
Nakliye Defteri | Evden Eve Nakliyat | Nakliyat Platformu | Nakliyat | Sitemap | Robots | Humans
instagram takipci hilesi instagram begeni hilesi