ŞEHİR SEÇİNİZ
GİRİŞ YAP / KAYIT OL
Kapat
Kapat
Kapat

Platform Kullanım Şartları

TAŞIMA HİZMETİ ALACAK KULLANICI

Taşınma işi için firma arayan kullanıcıların sitemizi kullanmaları tamamen ücretsizdir. Kullanıcılar Teklif Formu & Talepler ve Nakliyat Online Sözleşme bölümlerini kullanarak taleplerini kaydederek firmaların kendilerine cevap yazmasını bekleyebilirler. Bununla birlikte gerek ana sayfada yer alan gerekse illere ayrılmış firmalar bölümünden firmaların telefon numaraları ve adresleriyle doğrudan irtibat kurabilirler. Anasayfa ve İller içerisinde yer alan sol tarafta yer alan firmaların sayfalarında yer alan iletişim formu ile de irtibat kurabilirler.

Kullanıcılar taleplerini kaydederken firmalara iletmek için çeşitli açıklamalar yazabilir. Taşınacak yere ait fotoğrafları yükleyebilir. Bu eklenen resim ve yazılar hiçbir kontrolden geçmiyor olup sadece şikayet doğrultusunda müdahale edilmektedir. Bu noktada siteye müşteri konumundaki kullanıcılar tarafından eklenen, resim ve yazı gibi hiç bir argümandan www.nakliyedefteri.net sorumlu tutulamaz.

TAŞIMA HİZMETİ VEREN KULLANICI

Taşıma yapan firmalar Hizmet Sözleşmesini kabul etmek sureti ile ücretli üye olurlar ve müşterilerin kaydetmiş olduğu taleplere ulaşma imkanı bulurlar. Bununla birlikte sitenin uygun olan yerlerinde reklamları yayınlanır.

Kayıt olan bütün firmalar kendilerine ait bir panelden sayfalarını düzenleyebilir, resim ve yazı ekleyebilir. Bu eklenen resim ve yazılar hiçbir kontrolden geçmiyor olup sadece şikayet doğrultusunda müdahale edilmektedir. Bu noktada siteye firma konumundaki kullanıcılar tarafından eklenen, resim ve yazı gibi hiç bir argümandan www.nakliyedefteri.net sorumlu tutulamaz.

Taşıyıcı konumundaki kullanıcılar siteye üyelik zorunluluğu olmadan, serbestçe yazı yazabildiği Ücretsiz Nakliye Defteri bölümünü kullanabilirler. Bu bölüme yazılan yazılar çeşitli otomatik filtrelerle kontrol altına alınmkata olup, her an takip edilememektedir. O nedenle herkese açık olan bu bölüme yazılan yazılardan hiç bir şekilde www.nakliyedefteri.netsorumlu tutulamaz.

Sitemiz'de şuan'da 32 online ziyaretçi, 123 firma , 39 üye , 74 talep ve toplam 116397 defter bulunmaktadır. Sitemizi bugün 226 dün 426 toplam 154384 kişi ziyaret etmiştir.
Copyright 2014 2016 © Türkiye'nin Nakliyat Platform Sitesi ve Nakliye Defteri Çimpaş & Çimentaş Nakliyat İştirakıdır. Telif Hakları Saklıdır.
Nakliye Defteri | Evden Eve Nakliyat | Nakliyat Platformu | Nakliyat | Sitemap | Robots | Humans
instagram takipci hilesi instagram begeni hilesi